home,page,page-id-3464,page-template,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Zestawy pierwszej pomocy - HARDI FieldAid box

Ogranicz przestoje i wykonaj dobrze swoją pracę

Przy braku części nawet drobna awaria opryskiwacza w najmniej oczekiwanym momencie może zatrzymać wykonanie bardzo ważnego zabiegu. Dla eliminacji takich sytuacji HARDI wprowadza do oferty zestawy pierwszej pomocy HARDI FieldAid. 
HARDI FieldAid box jest kolekcją kilku zestawów podstawowych części, które w razie awarii mogą umożliwić naprawę opryskiwacza bezpośrednio na polu tak, aby zabieg został wykonany.

Części zapakowane są w małe, mocne kartonowe pudełka, które można bez obaw zabrać na pole. Zestaw zawiera również zestawy do napraw okresowych lub rutynowych prac konserwacyjnych wykonywanych w późniejszym czasie.

HARDI FieldAid box jest niewielką inwestycją zabezpieczającą wykonanie opryskiwania na czas.

 Przeczytaj 'Historie z życia wzięte - HARDI FieldAid Kit"



Poniżej wszystkie dostępne zestawy 
 

 

NK - FieldAid Box 75085200

Nr katalogowyIlośćOpis
240074 3 O-RING D 6,3 X 2,4 NITRIL
240925 1 O-RING D 49,5 X 3,0 NITRIL
241017 2 O-RING D 74,5 X 3,0 NITRIL
241371 6 MEMBRANA ANTYKAPACZA
242021 1 O-RING D 37,69 X 3,53 VITON
242594 5 O-RING D 14 X 1,78-SH.70-EPD
321484 1 3/4' GWINT RG F/D 22 RURKA PLASTIK
322114 3 NAKRĘTKA ANTYKAPACZA
322116 3 ŚRUBKA PLASTIK M 6 X 20 PA
330326 2 USZCZELKA D 30/24 X 2
750268 1 ZESTAW USZCZELEK ZAWORU BK
 

MASTER / MEGA / RANGER - FieldAid Box 75084000

Nr katalogowyIlośćOpis
145994 1 ZABEZPIECZENIE S40
145995 1 ZABEZPIECZENIE S53
145996 1 ZABEZPIECZENIES 67
145997 1 ZABEZPIECZENIE 93
242594 10 O-RING D 14 X 1,78-SH.70-EPD
281551 1 ½" ZAWÓR KULOWY on/off
320283 2 3/4' RG NAKRĘTKA
321484 2 3/4' RG GWINT F/D 22 RURKA
322138 1 KRUCIEC POMPA 1303 1' X 1' GWINT
330326 10 USZCZELKA D 30/24 X 2
330595 2 O-RING D 24,6/20 X 2,1
330735 2 USZCZELKA D 30/26 X D 2
334201 1

KRYZA FILTRA /SELFCL.BIAŁA

334531 5 ZACISK 3/4'
334534 5 ZACISK 1/2'
334926 3 KARUZELA TRIPLET
716236 2 KRUCIEC ½"
724621 2 KRUCIEC 3/4 F 3/4
725078 1 SNAP-FIT TRIPLET W/O.NOZ.HOLD.
726556 1 1/2' KRUCIEC Z O-RING S 53
726558 1 KRUCIEC PROSTY 3/4' S53
726559 1 KRUCIEC PROSTY 1' S53
750228 1 12 x FILTERKÓW POD ROZPYL.CZERWON.
755754 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ DO EVC-DISTRIBUTOR
61016500 1 KRUCIEC
 

NAVIGATOR / COMMANDER - FieldAid Box 75084100

Nr katalogowyIlośćOpis
145994 1 ZABEZPIECZENIE S40
145995 1 ZABEZPIECZENIE S53
145996 1 ZABEZPIECZENIE  S 67
145997 1 ZABEZPIECZENIE  S 93
242504 1 O-RING D35
242570 1 O-RING D150,0 X 5,0 SH7O VITON
281551 1 ½" ZAWÓR KULOWY on/off
320047 2 1/2' NAKRĘTKA RG
320283 2 3/4' RG NAKRĘTKA ..................
321484 2 GWINT 3/4' RG RURKA F/D 22
330024 12 O-RING D 34,5 X 3,3 PUR ......
330072 12 USZCZELKA D 52,5 X 44,5 X D 4 ...
330595 1 USZCZELNIENIE KRUCIEC ELBOW 3/4"
334531 5 ZACISK 3/4'
334534 5 ZACISK 1/2'
334926 3 KARUZELA TRIPLET
716236 2 KRUCIEC
724621 2 KRUCIEC 3/4 F 3/4 NUT W RIN
725078 1 SNAP-FIT TRIPLET W/O.NOZ.HOLD.
726556 1 1/2' KRUCIEC PROSTY Z O-RING S 53 .
726558 1 KRUCIEC PROSTY 3/4' S53 ..
726559 1 KRUCIEC PROSTY 1' S53 ....
726567 1 KRUCIEC 90' 1/2' F. S 40
741726 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ ZAWÓR F. S93
741826 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ FILTR SSAWNY
741827 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ FILTR CIŚNIENIOWY
750228 1 12 x FILTERKÓW POD ROZPYL.CZERWON.
755754 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ EVC-DISTRIBUTOR
14014400 1 GNIAZDO ZAWORU SS
28048600 4 BEZPIECZNIK 15A Auto
61016500 1 KRUCIEC
72089900 1 ZAWÓR JEDNOSTRONNY S67 2001
 

COMMANDER i - FieldAid Box 75084200

Nr katalogowyIlośćOpis
145994 1 ZABEZPIECZENIE S40
145995 1 ZABEZPIECZENIE S53
145996 1 ZABEZPIECZENIE S 67
145997 1 ZABEZPIECZENIE S 93
242463 4 O-RING D 17,1 X 1,78 VITON
242504 1 O-RING D35
242570 1 O-RING D150,0 X 5,0 SH7O VITON
281551 1 ½" ZAWÓR KULOWY on/off
320047 2 1/2' NAKRĘTKA RG
320283 2 3/4' RG NAKRĘTKA ..................
322255 2 NYPEL 3/4'-3/4'
322256 2 1/2' KRUCIEC NA RURKĘ STAL.
322257 2 3/4' KRUCIEC NA RURKĘ STAL.
330072 12 USZCZELKA D 52,5 X 44,5 X D 4 ...
330595 1 USZCZELKA NA KRUCIEC ELBOW 3/4"
334531 5 ZACISK 3/4'
334534 5 ZACISK 1/2'
390570 1 ZAŚLEPKA 3/4' UNION
726556 1 1/2' KRUCIEC Z O-RING S 53 .
726558 1 KRUCIEC PROSTY 3/4' S53 ..
726559 1 KRUCIEC PROSTY 1' S53 ....
726567 1 KRUCIEC PROSTY 90' 1/2' F. S 40
732319 2 5/8' KRUCIEC NA WĄŻ 3/4'
741446 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ ZAWÓR S56+S67
741726 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ ZAWÓR S93
741726 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ ZAWÓR S93
741822 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ SEKCJE DIST.
741826 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ FILTR SSAWNY
741827 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ FILTR CIŚNIENIOWY
741831 1 ZESTAW CZĘŚCI ZAWÓR SSAWNY S93
750228 1 12 x FILTERKÓW POD ROZPYL.CZERWON.
755726 1 ZESTAW USZCZELNIEŃ DISTRIBUTOR
14014400 1 GNIAZDO ZAWORU SS
22096600 4 SEEGER D20X1.75 SS
26023500 2 BEZPIECZNIK 10A  6,3X32MM PF
28047500 1 CZUJNIK PRĘDKOŚCI M12 w. wireL=1 M
28048500 4 BEZPIECZNIK 10A AUTO
28048600 4 BEZPIECZNIK 15A Auto
32237000 2 NYPEL 3/4'-3/4'
33517200 2 33507900 KARUZELA PENTALET
61016500 1 ELBOW
72089900 1 ZAWÓR JEDNOSTRONNY  S67 2001
75081300 1 4 x PENTLET MOTOR