Nasza sieć dealerów

Najlepszym partnerem, jaki możesz mieć, jest profesjonalny dealer. HARDI stale pracuje nad rozwojem specjalistycznych umiejętności dystrybutorów HARDI. Odbywa się to poprzez wiele różnych narzędzi, takich jak szkolenia w zakresie aplikacji natryskowych, prace serwisowe i konserwacyjne oraz oferowanie najnowszych narzędzi cyfrowych i najlepszych metod prowadzenia działalności. Chcemy, aby nasi dealerzy HARDI udzielili Ci jak najlepszych porad tak szybko, jak to możliwe.

service-support-dealer-network.jpg

Dokumentacja HARDI

Dobrze udokumentowane instrukcje obsługi (dostępne na stronie www.agroparts.com), instrukcje serwisowe, rysunki części, rejestracja opryskiwacza itp. Są częścią specjalisty ds. Opryskiwaczy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać opryskiwacz HARDI.

service-support-documentation.jpg

Części zamienne HARDI

HARDI zobowiązuje się do zapewnienia dostępności lub wymiany części HARDI przez okres co najmniej 10 lat po wycofaniu produktu. W rzeczywistości większość części jest dostępna znacznie dłużej. Chcemy, aby Twój opryskiwacz pracował jak najdłużej.

-Możesz uzyskać dostęp do katalogu części zamiennych HARDI, rejestrując się na bezpłatne konto na stronie www. agroparts.com

 

alpha-evo-workzone-pump.jpg

Dostawa

HARDI angażuje się w profesjonalną i szybką dostawę części i ma jeden europejski sklep z częściami centralnymi oraz pięć ogólnokrajowych sklepów z częściami oferującymi do pięciu różnych metod dostawy części. Pilne zamówienia złożone przed czwartą po południu mogą być często u twojego dealera w najbliższej porze następnego dnia. Jest to profesjonalna usługa, z której jesteśmy dumni.

servjce-support-delivery-service.jpg