ZATURN COMPACT

Type

Mistblowers

Tank Capacity

600 / 800 / 1000 / 1300 l.

ZATURN COMPACT

Type

Mistblowers

Tank Capacity

600 / 800 / 1000 / 1300 l.

Belka LINER

Rodzina belki LINER to najlżejsza konstrukcja, a także najwęższe belki w serii belków winorośli HARDI. Wersja FIX nigdy nie jest szersza niż Twój zbiornik opryskiwacza. Dzięki możliwości regulacji wysokości i kąta, te wylewki zapewniają najlepsze metody natryskiwania, gdy dostęp do rzędu jest ograniczony. START utrzymuje urządzenie natryskowe z górnej części i umożliwia szerszą regulację boczną, opcjonalnie HARDI zapewnia hydraulikę z regulacją 2 x 0,35 m

atomizador-zaturn-compact-liner.jpg
atomizador-zaturn-compact-atlas.jpg

Belka ATLAS

Łatwa regulacja i obsługa oraz niskie koszty konserwacji. Ustawienie belki i rozpylaczy ATLAS jest bardzo intuicyjne. Nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia ani długie wyjaśnienia. Każdy operator szybko wprowadza kilka regulacji niezbędnych do uzyskania wymaganej mieszanki powietrza i aerozolu. Większość zadań opryskiwania winorośli może być spełniona. Na początku sezonu, kiedy roślinność jest bardzo otwarta, spraye można nanosić z jednej strony rzędu. Regulacja każdej górnej wylewki w celu natryskiwania obu sąsiednich rzędów oznacza, że normalną praktyką będzie natryskiwanie w czterech rzędach. Później w sezonie, wasza roślinność winorośli znacznie się zwiększy, więc górne dziobki mogą być następnie dostosowane do opryskiwania tylko dwóch sąsiednich rzędów. Natryskiwanie tych rzędów z obu stron zapewnia pełną i jednolitą osłonę natryskową pomimo dużego zwiększenia zasięgu liści i pędów.

mistblowers-zaturn-compact-boxer.jpg

Belka BOXER

Ta belka ma poziome działania teleskopowe. Wysięgnik teleskopowy do żądanej szerokości rzędu zapewnia, że można zaspokoić większość potrzeb opryskiwania winorośli. Centralne urządzenie aplikacyjne ma poziomą ręczną regulację po lewej i prawej stronie. Zewnętrzne sekcje skrzydeł wysięgnika rozkładają się do pozycji oprysku, gdy wysunięte są części teleskopowe wysięgnika.