ALPHA evo

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4200 / 5100 l.

Szerokość belki

24 - 44 m.

Typy belek

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4200 / 5100 l.

Szerokość belki

24 - 44 m.

Typy belek

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

Kabina EvoCab

EvoCab optymalizuje widoczność dzięki trójsłupkowej  konstrukcji

Duży i przestronny EvoCab został specjalnie opracowany przez HARDI ze swoją „konstrukcją 3-słupkową”, która zapewnia nowy standard widoczności z ponad 320 ° wokół opryskiwacza.

Kabina jest wyposażona w system zwiększania ciśnienia, filtrowanie pyłu świeżego powietrza, filtrowanie aerozolu i pary w celu ochrony kierowcy i spełnienia wymagań klasy 4.

Nowy system klimatyzacji został przetestowany intensywnie w komorze klimatycznej, aby zapewnić najwyższy komfort kierowcy w najcieplejszych warunkach.

Ergonomia

Opracowując nowy EvoCab, głównym celem HARDI była ergonomia kierowcy.
Wszystkie przełączniki, które muszą być używane podczas jazdy, są umieszczone jak najbliżej kierowcy.

Wszystkie podstawowe funkcje przełącznika zostały umieszczone w nowym SprayCenter, przy siedzeniu, a tym samym sterowniku.

Funkcje przełącznika dodatkowego są zgrupowane na dachu tuż nad głową operatora i łatwo je dotykać z fotela kierowcy.

Optymalizacja

Dzięki ergonomii i widoczności - optymalizacja była trzecim obszarem zainteresowania podczas opracowywania EvoCab. Środowiska operatora, ponieważ automatyczna klimatyzacja, przestrzeń, poziom dźwięku lub filtrowanie klasy 4 zostały opracowane w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i minimalnego obciążenia kierowcy

HARDI SprayCenter

Pilot może obsługiwać wszystkie funkcje natryskowe i hydrauliczne bezpośrednio z kabiny za pomocą znajdującego się po prawej stronie podłokietnika SprayCenter. Kontroler HC 9600 12.1 '' z ekranem dotykowym oferuje integrację wszystkich funkcji elektronicznych, takich jak system AutoSteering, AutoHeight, AutoSectionControl i inne inteligentne funkcje, takie jak AutoFill, AutoWash, AutoAgitation itp.

Wszystkie funkcje są w pełni kontrolowane z kabiny i podkreślają poziom optymalizacji, który pilot może uzyskać z tej maszyny.

alpha-evo-cabin-spraycenter.jpg