ALPHA evo

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4200 / 5100 l.

Szerokość belki

24 - 44 m.

Typy belek

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4200 / 5100 l.

Szerokość belki

24 - 44 m.

Typy belek

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

Silnik Deutz Stage IV / Tier 4 final

Wysokie osięgi i niskie zużycie paliwa

ALPHA evo jest wyposażony w chłodzone wodą 6-cylindrowe silniki rzędowe z turbodoładowaniem, chłodzeniem powietrza doładowującego i chłodzoną zewnętrzną recyrkulacją spalin. Dwustopniowe turbodoładowanie dla najwyższych wymagań wydajnościowych.

Oczyszczanie silnika i układu wydechowego (EAT) jest zoptymalizowane pod kątem najwyższej całkowitej wydajności systemu, a tym samym zapewnia minimalne zużycie paliwa i całkowite koszty eksploatacji.

Potężny układ wtryskowy DEUTZ Common Rail (DCR®) i elektroniczna kontrola silnika (EMR 4) z inteligentnym połączeniem z zarządzaniem napędem (EcoDrive) zapewniają optymalną wydajność silnika przy niskim zużyciu paliwa.

alpha-evo-engine-engine.jpg

Dostęp do silnika

Najlepsza dostępność na rynku

Serwis i konserwacja opryskiwacza samojezdnego ALPHA evo II są bardzo proste i praktyczne.

Otwarcie maski przez przechylenie hydraulicznej pompy ręcznej zapewnia łatwy dostęp do głównych elementów silnika.

Sprawdzanie poziomu oleju i różnych filtrów odbywa się bardzo szybko. Dostępna jest także doskonała dostępność zbiornika paliwa po prawej stronie opryskiwacza.

ALPHA evo II oferuje dużą pojemność zbiornika paliwa (400 l zbiornik na olej napędowy).

alpha-evo-engine-access-to-engine.jpg

Jazda ekologiczna

Wysoka elastyczność i niższe zużycie paliwa

System zarządzania EcoDrive z silnikami Tier 4 245 KM zapewnia większą elastyczność zasilania, mniej hałasu i ponad 30% zmniejszenie zużycia paliwa, zwłaszcza w transporcie drogowym.

ALPHA evo II jest wyposażony w dwie sterowane osiowe pompy tłokowe napędzane przez silnik. Pompy zapewniają napęd hydrostatyczny z mocą hydrauliczną, dzięki czemu można dostosować prędkość jazdy do warunków na danym obszarze i uprawie. Ogranicznik prędkości systemu EcoDrive utrzymuje tę samą prędkość jazdy (do 25 km / hw pozycji żółwia) i umożliwia wygodną regulację i stałą niską prędkość silnika.

Opcjonalnie skrzynia biegów może zostać zmodernizowana do potężnej skrzyni biegów z większymi silnikami kołowymi z tyłu, aby w zależności od opcji zwiększyć + 50% lub 25% wyższy moment obrotowy w trybie polowym.

alpha-evo-engine-ecodrive.jpg