ALPHA evo

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4200 / 5100 l.

Szerokość belki

24 - 44 m.

Typy belek

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

ALPHA evo

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4200 / 5100 l.

Szerokość belki

24 - 44 m.

Typy belek

TWIN FORCE / DELTA FORCE / ALU

Strefa robocza

Wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do obsługi opryskiwacza, jeśli nie z kabiny podczas napełniania lub czyszczenia, mają łatwy dostęp do środka WorkZone.

Logicznie umieszczony FluidBox i czytelne kolorowe ikony sprawiają, że system jest bardzo łatwy do zrozumienia i obsługi. To znacznie skraca czas uruchamiania i pracy opryskiwacza.

  • Łatwy i wygodny
  • Wszystkie funkcje zgrupowane razem
  • Kodowane kolorem dla bezpieczeństwa
  • Połączenia samodzielne
  • Zdalne sterowanie przepustnicą silnika i pompą
  • 15 l zbiornik czystej wody

180 L StorageLocker do pojemników na chemikalia lub torby są standardem w ALPHA evo.

alpha-evo-workzone-workzone.jpg

Pompa

Aby sprostać wymaganiom większych opryskiwaczy i poprawić żywotność, HARDI oferuje pompę 464. Zmniejszono spadek ciśnienia dzięki poprawie przepływu w szczytach membrany. Aby ułatwić obsługę, mamy zintegrowane haki do podnoszenia, przesuwające dwa punkty smarowania do przodu, co ułatwia smarowanie przedniej i tylnej części pompy. Odlewany pierścień wsporczy stożka został również przeprojektowany, aby poprawić żywotność mechaniczną. Najbardziej widoczną zmianą są nowe pokrywy zaprojektowane w celu ochrony pompy przed błotem i wodą dostającą się do systemu.

  • Samozasysająca
  • Potrafi pracować na sucho bez uszkodzeń
  • Łatwy w obsłudze
  • Smarowany mimośród
alpha-evo-workzone-pump.jpg

Filtr EasyClean

Filtr EasyClean to filtr ssący o dużej wydajności. Stan filtra można stale monitorować za pomocą miernika podciśnienia SafeSpray.

Zapewnia to, że filtr jest czyszczony w razie potrzeby i tylko w razie potrzeby. Podczas czyszczenia filtra wszystko, co musisz zrobić, to przekręcić pokrywę o 90 °. Spowoduje to zamknięcie głównego zaworu zbiornika w dolnej części filtra i otwarcie filtra w celu sprawdzenia.

alpha-evo-workzone-easyclean.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter to unikalny samoczyszczący filtr ciśnieniowy, który wykorzystuje szybki cyklon do dodatkowego czyszczenia. Działanie cyklonu znacznie zwiększa wydajność czyszczenia filtra.

Ponadto CycloneFilter posiada unikalną funkcję doładowania, która umożliwia płukanie filtra w razie potrzeby.

Unikalne działanie cyklonu znacznie poprawia działanie samoczyszczące
Cyklon utworzony wewnątrz filtra zwiększa prędkość cieczy na ekranie filtra, zwiększając tym samym skuteczność działania samooczyszczającego.

Filtr jest zamontowany w pozycji pionowej
Filtr jest zamontowany w takiej pozycji, aby można było uniknąć wycieku podczas kontroli filtra. Zapewnia to mniej przystanków i mniejszą stratę ciśnienia w układzie cieczowym.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

TurboFiller

HARDI TurboFiller został opracowany do użycia dużych ilości proszków i płynów. Jego duża pojemność jest uzyskiwana dzięki kombinacji wysokiego podciśnienia i rotacji cieczy wytwarzanej przez TurboDeflector wewnątrz leja.

Duża pojemność mieszania
Ciecz o wysokim ciśnieniu jest używana do wytworzenia silnego obrotu cieczy wewnątrz zbiornika. Ten ruch daje efekt, że każdy proszek lub płynne substancje chemiczne są mieszane, zanim zostaną zassane do opryskiwacza. Najwyższą wydajność osiąga się, gdy TurboFiller jest w połowie wypełniony wodą.

Optymalna wysokość napełniania
Sprężynowy wspornik z blokadą transportową ułatwia zmianę z pola na pozycję napełniania. Pozycja napełniania wynosi około 95 cm od podłoża.

Główny zbiornik /zbiornik na czystą wodę

Bardzo niski środek ciężkości
Zbiornik ma niski profil i głęboką miskę zapewniającą niski środek ciężkości. Położenie zbiornika znajduje się między osią, a więc poziom napełnienia nie ma większego wpływu na rozkład ciężaru.

Wydajne mieszanie
Ze względu na konstrukcję zbiornika mieszanie  jest bardzo skuteczne.

Bardzo głęboki centralny zbiornik paliwa
Opryskiwacz jest całkowicie opróżniany nawet na zboczach do 10 stopni - pod górę lub w dół.

Łatwe płukanie wewnątrz dyszami do płukania zbiornika
100% zbiornika można „zobaczyć” za pomocą dysz płuczących. Brak ostrych rogów zapobiega sedymentacji pestycydów.

Łatwe do czyszczenia na zewnątrz
Gładka powierzchnia zbiornika sprawia, że maszyna jest bardzo łatwa do czyszczenia.

Zbiornik czystej wody
Zbiornik czystej wody jest zintegrowany z głównym zbiornikiem i ma pojemność 410 l (3500/4100) lub 600 l (5100), zapewniając odpowiednio wodę do czyszczenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zbiornik można łatwo napełnić z platformy i gleby.

alpha-evo-workzone-maintank.jpg