HELLIOS

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

3000 l

Szerokość belki

21 - 30 m

Typy belek

ALU

HELLIOS

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

3000 l

Szerokość belki

21 - 30 m

Typy belek

ALU

Niższa waga i więcej dni opryskiwania

HARDI HELLIOS ma zbiornik główny o pojemności 3000 l i belki aluminiowe o długości do 30 m. szerokość - i dlatego są bardzo opłacalnym rozwiązaniem do obróbki małych i średnich pól.

HELLIOS III to najlżejszy opryskiwacz w swojej kategorii, o masie własnej zaledwie 7,2 ton. To, w połączeniu z silnikiem o mocy 170 KM i unikalną koncepcją hydromechanicznej skrzyni biegów, umożliwia maszynie bardzo wczesne rozpoczęcie pracy w sezonie - ponieważ łatwo działa na miękkiej glebie, jak również na doskonałą oszczędność paliwa.

hellios-features-1.jpg

Doskonała ergonomia

Kabina HELLIOS III zapewnia operatorowi nowoczesne i bezpieczne środowisko pracy, z doskonałą widocznością na przednim wysięgniku i łatwym przeglądem oprysku. Pneumatyczne siedzenie z wieloma możliwościami regulacji zapewnia doskonały komfort podczas długich dni roboczych.

Dzięki komorze silnika umieszczonej w tylnej części maszyny, masz bardzo łatwy dostęp do najważniejszych części maszyny. Filtry są umieszczone na wysokości roboczej i są pokryte osłonami redukującymi hałas, co zapewnia maksymalny komfort w kabinie.

hellios-features-2.jpg

Wzgórza, mokre tereny, stoki itp. HELLIOS III wszędzie!

Dzięki hydromechanicznej przekładni na tylnej osi i hydraulicznemu wspomaganiu przednich kół będziesz w stanie z łatwością pokonać trudne tereny, takie jak wzgórza, mokre tereny i zbocza. Większy moment obrotowy na podłożu zapewni lepszą wydajność napędu i brak strat mocy. A dzięki niższej wadze w porównaniu z konwencjonalnymi napędami hydraulicznymi, widać lepsze zużycie paliwa.

hellios-features-3.jpg

Kierowanie na cztery koła zapewnia doskonałą zwrotność

Dzięki czterokołowemu układowi kierowniczemu HELLIOS maszyna oferuje niezrównaną przyczepność i zwrotność. Dzięki maszynie w trybie nachylenia jesteś w stanie sterować tylnymi kołami i włączać tryb kraba, aby bezpiecznie pracować na zboczach poprzecznych, jednocześnie zachowując uprawy i glebę, ponieważ koła będą podążały tą samą drogą i jednocześnie oferują minimum promień skrętu.

dealer-locator-marker-may2020.jpg

Twój lokalny dealer Hardi

Sieć dealerska HARDI to ponad 1500 punktów na całym świecie. Sprzedaż, serwis oraz części, w ponad 100 różnych krajach.

Znajdź swojego lokalnego dealera HARDI

Dane techniczne

Main tank3000 l
Rinsing tank300 l
Fuel tank250 l
Min.-Max. track width1.80 to 2.80 m
Overall width2.55 m
Turning radius3.60 m
Unladen weight7.2 t
Front / Rear weight distribution*45% / 55% (folded boom)
Front / Rear weight distribution*40% / 60% (unfolded boom)

*Weight indication for HELLIOS III 3000 l – 28 m.

Pokaż pełne specyfikacje