HELLIOS

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

3000 l

Szerokość belki

21 - 30 m

Typy belek

ALU

HELLIOS

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

3000 l

Szerokość belki

21 - 30 m

Typy belek

ALU

Chemfiller

HELLIOS wyposażony jest w skalowany zbiornik indukcyjny o pojemności 35 l wykonany z polietylenu.

Szybkie i łatwe ręczne opuszczanie / blokowanie do transportu.

Łatwe płukanie przez wąż pierścieniowy zamontowany na ścianach ChemFiller. Środowisko pracy można oczyścić za pomocą pistoletu natryskowego i pistoletu pneumatycznego.

hellios-workzone-chemfiller.jpg

Pompa natryskowa

HELLIOS jest wyposażony w pompę odśrodkową Renson o wydajności 500 l / min. Dla klientów stosujących duże ilości oprysku HELLIOS może być wyposażony w opcjonalną pompę odśrodkową Hypro o dużej wydajności z przepływem nominalnym 692 l / min. Oba modele pomp są sprawdzone i wytrzymałe.

Pompy odśrodkowe z łatwością radzą sobie z płynami o wyższej lepkości, takimi jak substancje pomocnicze lub nawozy płynne.

 

 

hellios-workzone-pump.jpg

Filtry ssące / ciśnieniowe

Aby zapobiec zatorom dyszy, płyn jest stale filtrowany. Po stronie ssącej znajduje się jeden filtr, a po stronie ciśnienia dwa filtry (po jednym na każdym skrzydle belki).

Wszystkie filtry są łatwo dostępne i można je szybko odłączyć od obwodu natryskowego. Aby wyczyścić filtr ssący, wystarczy zatrzymać pompę i ustawić pozycje zaworu na 4D przed otwarciem filtra ssącego.   

hellios-workzone-filters.jpg

Ekran kontroli zbiornika

Ekran kontroli zbiornika jest bardzo intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika narzędziem, które znacznie ułatwia napełnianie zbiornika i operacje ustawiania zaworu.

Elektroniczny wskaźnik zbiornika monitoruje proces napełniania; kalkulator automatycznie wyłączy pompę po osiągnięciu ustawionej objętości zbiornika.

Operator może zdecydować o dodaniu określonej objętości wody do istniejącego obciążenia zbiornika lub zdefiniowaniu całkowitej docelowej objętości do osiągnięcia.

hellios-workzone-tank-control-screen.jpg

Pompa odśrodkowa Hypro

HELLIOS są wyposażone w pompę odśrodkową o wydajności 500 l / min. jako standard.

Dla rolników zamierzających rozpylać większe ilości lub rozpylać pod wysokim ciśnieniem, HELLIOS może być opcjonalnie wyposażony w pompę odśrodkową Hypro o przepływie nominalnym 692 l / min. Przy ciśnieniu 6 bar pompa nadal dostarcza 300 l / minutę.

Pompa rozpylająca jest połączona z pompą zalewową znajdującą się pod zbiornikiem płuczącym.

hellios-workzone-hypro-pump.jpg