RUBICON

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

9000 l

Szerokość belki

36 - 52 m

Typy belek

ALU

RUBICON

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

9000 l

Szerokość belki

36 - 52 m

Typy belek

ALU

Kabina

Lepszy widok belki z kabiny przyczynia się nie tylko do komfortu, ale także do jakości wydajności. Operator ma imponujący widok na belkę z siedzenia kierowcy, co ułatwia i zwiększa bezpieczeństwo opryskiwania. Kabina RUBICON jest specjalnym miejscem pracy i liczy się każdy szczegół: w tym zsynchronizowany ruch konsoli podłokietnika, aby zapewnić lepszą ergonomię, niezrównaną widoczność belki, czyste powietrze i odpowiedzialny poziom hałasu i wibracji. Dzięki doskonałemu komfortowi i najlepszemu widokowi w biznesie, RUBICON sprawia, że opryskiwanie jest przyjemne i wydajne.

Kabina RUBICON jest specjalnym miejscem pracy i liczy się każdy szczegół: w tym zsynchronizowany ruch konsoli podłokietnika, aby zapewnić lepszą ergonomię, niezrównaną widoczność belki czyste powietrze i odpowiedzialny poziom hałasu i wibracji.

Dzięki doskonałemu komfortowi i najlepszemu widokowi w pracy, RUBICON sprawia, że opryskiwanie jest przyjemne i wydajne.

rubicon-cabin-cabin.jpg

Całodniowy komfort

Komfort operatora zwiększa wydajność i jest niezbędny dla długich dni opryskiwania.

Nowa kabina Panoramiczna jest większa, przestronna i czytelna, z ergonomią na najwyższym poziomie. Optymalna widoczność operatora z tej kabiny jest najlepsza w branży i nie ma słupków w tylnej ćwiartce, które mogłyby zasłaniać widok.

Klimatyzowana kabina ciśnieniowa posiada filtrację z aktywnym węglem , która zapewnia wysokiej jakości powietrze, które chroni operatora przed zanieczyszczeniami podczas opryskiwania.

Kabina zapewnia ciche i bezstresowe odprężające otoczenie, które jest łatwe w rozmowach i korzystaniu z telefonu komórkowego.

rubicon-cabin-all-day-comfort.jpg