RUBICON

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

9000 l

Szerokość belki

36 - 52 m

Typy belek

ALU

RUBICON

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

9000 l

Szerokość belki

36 - 52 m

Typy belek

ALU

OverRide zawieszenie

Zawieszenie OverRide zostało zaprojektowane do ciężkich zastosowań, dla większej nośności i niesamowicie płynnej pracy.

Zawieszenie jest w pełni niezależne, zintegrowane z każdą konsolą koła i porusza się do wewnątrz i na zewnątrz z rozstawem kół.

Bardzo mocne amortyzatory pochłaniają impulsy z zawieszenia, aby poprawić osiągi i jazdę.

rubicon-chassis-override-suspension.jpg

Wysoki prześwit

RUBICON zapewnia wysoki prześwit 180 cm na gładkim i bezprzeszkodowym podwoziu. Ten wysoki prześwit dzięki konstrukcji zapobiega uszkodzeniom wysokich upraw podczas stosowania późnych oprysków.

Komfort jest ważny dla operatora, który musi spędzać długie godziny za kierownicą. Duże opony RUBICON i trzywarstwowe zawieszenie poduszek powietrznych są kluczem do doskonałej jazdy i komfortu kierowcy, co ma kluczowe znaczenie dla utrzymania zmęczenia w czasie . W kabinie z wysokim prześwitem dostępna jest również opcja sterowania na wszystkie koła, aby zapobiec uszkodzeniom dodatkowej uprawy na uwrociach podczas skręcania.

rubicon-chassis-clearance.jpg

Regulacja szerokości rozstawu 

Rozstaw kół osi RUBICON można płynnie regulować, w biegu, od 3 m do 4 m, zapewniając maksymalną elastyczność dla różnych zastosowań i zwiększoną wydajność.

  • W transporcie drogowym i opryskiwaniu
  • Aby dostosować się do różnych warunków polowych
  • Aby dopasować szerokość rozstawu innych maszyn
  • Skonfigurowany do kontroli ruchu drogowego
  • Aby dopasować odstęp między rzędami upraw

Zawieszenie OverRide jest zintegrowane z każdą konsolą i porusza się z rozstawem kół. PUKS z dostępem zewnętrznym można łatwo dostosować do pracy, która może się rozwijać z upływem czasu poprzez zmianę rozstawu osi.

rubicon-chassis-track-width-adjustment.jpg

Sterowanie

RUBICON posiada potężny hydrauliczny układ kierowniczy z funkcją wykrywania obciążenia, który steruje dwoma dużymi siłownikami fazowymi i idealnie nadaje się do trudnych warunków pracy. Układ kierowniczy jest precyzyjny, gładki i cichy, bez wibracji, co sprawia, że opryskiwanie jest łatwe, bezpieczne i zmniejsza zmęczenie operatora.

rubicon-chassis-turning-radius.jpg

Główny zbiornik / zbiornik do płukania

Zbiornik ze stali nierdzewnej z przegrodami o pojemności 9000 litrów jest zintegrowany z ramą RUBICON i jest przeznaczony do wydajnego oprysku
Przegrody nie tylko poprawiają integralność konstrukcji zbiornika, ale poprawiają obsługę i stabilność kierunkową opryskiwacza. Tłumienie wielkości płynnego szumu poprzez kontrolowanie jego przepływu i ruchu poprawia skuteczność hamowania i stabilność odchylenia, dzięki czemu opryskiwanie jest wygodne i bezpieczne.

Trzy dysze do płukania zbiornika są standardowo wyposażone ,zapewniają stałe płukanie zbiornika. Głęboka miska działająca na całej długości zbiornika zapewnia całkowite opróżnienie, łatwe czyszczenie i minimalne pozostałości.

Po prawej stronie głównego zbiornika znajduje się solidna drabina, która umożliwia łatwy dostęp do pokrywy.

1000-litrowy zbiornik oleju RUBICON zapewnia wystarczającą ilość paliwa na cały dzień lub noc opryskiwania.

rubicon-chassis-main-tank.jpg