RUBICON

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

9000 l

Szerokość belki

36 - 52 m

Typy belek

ALU

RUBICON

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

9000 l

Szerokość belki

36 - 52 m

Typy belek

ALU

Silnik

RUBICON jest zasilany przez Cummins - najbardziej zaawansowaną technologię silnika, która zapewnia moc i niezawodność, gdy jej potrzebujesz. Silniki Cummins pracują ciszej, pracują oszczędniej i są czystsze, a także są liderem w branży dostarczania mocy do przekładni hydrostatycznych. Silnik Cummins® 8.9L QSL 9 Tier 3A zapewnia moc do 370 KM (276 kW) i wyposażony jest w w pełni zintegrowane elektroniczne układy sterowania, zapewniające bezproblemową integrację wszystkich komponentów w celu optymalizacji osiągów silnika.

Silniki Cummins pracują ciszej, pracują oszczędniej i są czystsze, a także są liderem w branży dostarczania mocy do przekładni hydrostatycznych.

rubicon-engine-transmission-engine.jpg

Przekładnia hydrostatyczna 4WD

Przekładnia hydrostatyczna RUBICON 4WD to najnowszy inteligentny system zarządzania napędem opryskiwacza samojezdnego firmy Danfoss, który zapewnia najwyższy poziom wydajności przy zmniejszonym zużyciu paliwa i wysokim komforcie operatora

Osiowa pompa tłokowa o zmiennym wydatku 250 cc firmy Danfoss minimalizuje straty sterowania i pompy ładującej, aby zmaksymalizować dostępną moc silnika. Ponadto silniki osiowe z tłokami osiowymi giętymi osi Danfoss H1 mają zmienną pojemność skokową i zapewniają znaczny ogólny wzrost wydajności.

rubicon-engine-transmission-transmission.jpg