SARITOR

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

SARITOR

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

Dostęp i platforma

Łatwy dostęp do platformy i kabiny dzięki przedniej, ciężkiej drabinie. Automatycznie składa się, gdy skrzynia biegów jest włączona, i składa się po wybraniu pozycji parkowania.

Wysokość platformy nad ziemią na standardowym wyposażeniu opony wynosi 230 cm w modelu 5000 l. Drabina ma stopnie o szerokości 6 x 38 cm, głębokość 20 cm, co zapewnia bezpieczny i solidny dostęp do platformy i kabiny. Pierwszy krok nad ziemia jest 56 cm na 5000.

saritor-cabin-access-to-platform.jpg

Kabina

Duża kabina jest czytelna i zapewnia najwyższy poziom komfortu. Jest cichy i zapewnia doskonałą widoczność operatora.

Klimatyzacja z 10 wylotami klimatyzacji zapewnia pracę w trybie „ustaw i zapomnij” oraz zapewnia maksymalny poziom komfortu operatora. Filtr przeciwpyłowy i węglowy zapewnia dobrą cyrkulację powietrza.

saritor-cabin-cab.jpg

Ustaw na oprysk

Wszystko, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Wszystko zarządzane przez terminal kontroli informacji i aplikacji HC 9600 oraz konsolę sterującą SprayCenter.

Joystick łączy napęd hydrostatyczny i istotne funkcje sterowania opryskiem. Naprzód, wstecz i hamowanie są obsługiwane przez pchanie joysticka do przodu lub do tyłu. Za pomocą joysticka można również sterować rozpylaniem, sterowaniem sekcjami, wysokością belki i funkcją przechylania belki.

Wszystkie dodatkowe funkcje sterujące są zarządzane z SprayCenter.

saritor-cabin-set-to-spray.jpg