SARITOR

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

SARITOR

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

Siła rdzenia

Podwozie jest wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości (szwedzka stal DOMEX®), aby zapewnić niską wagę, wytrzymałość i elastyczność. Szyny podwozia w kształcie litery U z przykręcanymi poprzeczkami są technologią wywodzącą się z przemysłu pojazdów ciężkich i oferują niewiarygodną elastyczność.

Wszystkie główne elementy, takie jak silnik, zbiornik główny, zbiornik płuczący, pompa itp., Zostały umieszczone w celu optymalizacji rozkładu masy między osią przednią i tylną.

saritor-chassis-core-strength.jpg

Zawieszenie

Automatyczne zawieszenie pneumatyczne w połączeniu z elastycznym podwoziem o wysokiej wytrzymałości zapewnia godną pozazdroszczenia jazdę dla operatora.

Zawieszenie przedniej osi
Niezależne zawieszenie poduszki powietrznej na poziomie jazdy z dwoma wytrzymałymi amortyzatorami zapewnia wyjątkową jazdę i osiągi.

Zawieszenie tylnej osi
Wytrzymała zawieszona tylna oś wahacza wleczonego jest wyposażona w niezależne zawieszenie poduszki powietrznej, co zapewnia płynną jazdę i osiągi.

saritor-chassis-suspension.jpg

Rozstaw kół osi

Szybka i łatwa hydrauliczna regulacja rozstawu kół w transporcie drogowym lub w terenie.

Regulacja w ruchu
Indywidualnie regulowane osie o szerokości od 3 do 4 m pasują do różnych zastosowań upraw rzędowych i zapewniają większą stabilność belki.

Potężny
Cylinder hydrauliczny jest chroniony wewnątrz każdej osi i zapewnia płynną i natychmiastową regulację.

saritor-chassis-axle-track-width.jpg

Napęd na 4 koła / 2 koła skrętne

Przekładnie hydrostatyczne 4WD są zoptymalizowane pod kątem sterowania elektrohydraulicznego i są połączone z inteligentną elektroniką za pomocą terminala graficznego Sauer DP 250.

Inteligentna elektronika jest zintegrowana z platformą komunikacyjną Cummins „CAN”, aby zapewnić optymalizację mocy silnika do momentu obrotowego silnika, który zapewnia płynną pracę.

Moc silnika koła jest dopasowana do momentu obrotowego silnika, optymalizując zużycie paliwa i ciśnienie robocze przekładni.

saritor-chassis-steering.jpg

Obracające się koło

SARITOR jest idealny do zastosowań w uprawach szerokopasmowych i rzędowych. Przy promieniu skrętu wynoszącym 20,5 m przy krawężniku przy największych oponach (promień skrętu 6,53 m) SARITOR został zaprojektowany tak, aby uzyskać najlepszy promień skrętu, aby zapobiec uszkodzeniom plonów na uwrociach.

Promień skrętu 6,53 m jest mierzony do środka koła wewnętrznego przy szerokości osi 4,3 m.

Rozstaw kół SARITOR wynosi 4,26 m, co zapewnia stabilną platformę podczas opryskiwania w trudnym terenie.

saritor-chassis-turning-circle.jpg

Obróbka powierzchniowa

Podwozie, belka i wszystkie inne elementy stalowe zostały wstępnie obrobione za pomocą Oxsilan, a następnie wysokiej jakości powłoka farby proszkowej.

Zabieg ten zapewnia doskonałą ochronę przed korozją zarówno chemikaliów, jak i trudnych warunków pogodowych.

Zaawansowana technologicznie obróbka powierzchni zawiera 13 zabiegów, w tym obróbkę wstępną Oxsilan i malowanie wszystkich głównych komponentów.

Wraz z obróbką nakrętek, śrub i innych elementów Delta / Magni zapewniamy wysoką ochronę antykorozyjną naszych produktów.

alpha-evo-chassis-surface-treatment.jpg