SARITOR

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

SARITOR

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

Zawory sekcji  EFC

ElectricFastControl (EFC) to system modułowy z dodatnim zaworem silnika napędowego dla każdej sekcji i pojedynczym zaworem spustowym ciśnienia, gdy wszystkie sekcje są przełączone na OFF.

Zawory sekcyjne zawierają zrzut ciśnienia. Gdy sekcja jest wyłączona, ciśnienie w linii do dysz zostaje zmniejszone.

Powoduje to natychmiastowe wyłączenie dysz. EFC nie potrzebuje żadnej formy regulacji, np. Wyrównania ciśnienia.

saritor-electronics-efc.jpg

HC 9600

Wszystkie główne funkcje natrysku są na wyciągnięcie ręki. Wielofunkcyjny joystick w połączeniu z ekranem dotykowym 12,1 ”zapewnia użytkownikowi HC 9600 najwyższy dostępny poziom wydajności.

Kontroler HC 9600 zapewnia plantatorom potężne i w pełni funkcjonalne narzędzie do precyzyjnego rolnictwa. Funkcje obejmują prowadzenie, rejestrowanie danych, raporty aplikacji, opryskiwanie sterowane GPS, automatyczne sterowanie i wiele więcej!

alpha-evo-electronics-hc-9600.jpg

Automatyczna kontrola sekcji 

AutoSectionControl (ASC) to w pełni automatyczny system, który otwiera i zamyka sekcje belki, jeśli to konieczne.
Funkcja AutoSectionControl zarządza sekcjami podczas jazdy po rozpylonym obszarze, jak na uwrociach lub klinach lub wokół przeszkód, takich jak drzewa itp.

HC 9600 ma funkcję AutoSectionControl jako standardową funkcję i wymaga jedynie podłączenia do odbiornika GPS. Podczas rozpylania, AutoSectionControl automatycznie rejestruje rozpylany obszar. W typowej sytuacji, w której najpierw opryskiwany jest poprzeczniak, AutoSectionControl automatycznie zamknie teraz sekcje, jeśli operator przejdzie nad opryskiwanym obszarem.

alpha-evo-electronics-autosectioncontrol.jpg