SARITOR

Rodzaj

Samojezdne

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

SARITOR

Rodzaj

Selfpropelled

Pojemność zbiornika

4000 / 5000 l

Szerokość belki

36 - 42 m

Typy belek

TERRA FORCE

Strefa robocza

Konsola WorkZone zapewnia przełączanie zaworów napędu silnika elektrycznego, które sterują zbiornikiem głównym lub zbiornikiem płuczącym, zwężką Venturiego, włączaniem / wyłączaniem pompy, dyszami płukania zbiornika, dyszą wysięgnika, obrotami silnika i mieszaniem. Dioda LED wskazuje, który zawór pracuje.

saritor-workzone-workzone.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter to unikalny samoczyszczący filtr ciśnieniowy, który wykorzystuje szybki cyklon do dodatkowego czyszczenia. Działanie cyklonu znacznie zwiększa wydajność czyszczenia filtra.

Unikalne działanie cyklonu znacznie poprawia działanie samoczyszczące
Cyklon utworzony wewnątrz filtra zwiększa prędkość cieczy na ekranie filtra, zwiększając tym samym skuteczność działania samooczyszczającego.

Filtr jest zamontowany w pozycji pionowej
Filtr jest zamontowany w takiej pozycji, aby można było uniknąć wycieku podczas kontroli filtra. Zapewnia to mniej przystanków i mniejszą stratę ciśnienia w systemie cieczy. Ponadto HARDI CycloneFilter posiada unikalną funkcję „boost”, która pozwala na przepłukanie filtra „w podróży” w razie potrzeby.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

TurboFiller

HARDI TurboFiller został opracowany do użycia dużych ilości proszków i płynów. Jego duża pojemność jest uzyskiwana dzięki kombinacji wysokiego podciśnienia i rotacji cieczy wytwarzanej przez TurboDeflector wewnątrz leja.

Duża pojemność mieszania
Ciecz o wysokim ciśnieniu jest używana do wytworzenia silnego obrotu cieczy wewnątrz zbiornika. Ten ruch daje efekt, że każdy proszek lub płynne substancje chemiczne są mieszane, zanim zostaną zassane do opryskiwacza. Najwyższą wydajność osiąga się, gdy TurboFiller jest w połowie wypełniony wodą.

Optymalna wysokość napełniania
Sprężynowy wspornik z blokadą transportową ułatwia zmianę z pola na pozycję napełniania. Pozycja napełniania wynosi około 95 cm od podłoża.

saritor-workzone-turbofiller.jpg

DynamicFluid4

System cieczy SARITOR DynamicFluid4 jest napędzany przez wysokowydajną pompę odśrodkową Ace 650 Wet Seal, która może osiągnąć zmianę prędkości od 60 do 120 l / mw ciągu 1,5 sekundy.

System cieczy SARITOR zapewnia docelową dawkę bez opóźnienia, niezależnie od tego, czy sekcje są włączane czy wyłączane, zmieniają prędkość lub obracają się na uwrociach.

Zaawansowana dynamika płynów i procesy kontroli szybkości są wykorzystywane w celu zapewnienia szybkiej reakcji i dokładnego zastosowania dawki docelowej.

Ciśnienie, przepływ, prędkość pompy, prędkość do przodu, sekcje belki i dawka są monitorowane i przetwarzane za pomocą zaawansowanych obliczeń. Procesor DynamicFluid4 analizuje dane rozpylania 20 razy na sekundę i zapewnia możliwość kontroli prędkości wyprzedzania, zmieniając prędkość pompy z precyzyjną precyzją.

Hydraulika proporcjonalna używana do sterowania prędkością pompy jest bardzo dokładna, płynna, ale niewiarygodnie szybka.

alpha-evo-workzone-dynamicfluid4.jpg