Dysze

Rodzaj

Komponenty opryskiwaczy

Dysze

Rodzaj

Komponenty opryskiwaczy

Precyzyjny, niezawodny i odpowiedzialny

HARDI produkuje opryskiwacze od 1957 roku - zaspokajając potrzeby wszystkich rolników i upraw na całym świecie - kluczowy cel, który wymagał najlepszych na świecie dysz. Dzisiaj ta sama podstawowa filozofia HARDI promuje wydajną, skuteczną i odpowiedzialną pielęgnację roślin, która zapewnia wysoką jakość produkcji żywności. Dysza może zdominować wydajność opryskiwacza. Wszystkie komponenty opryskiwacza są ważne dla bezpiecznego i skutecznego użycia, ale to właśnie dysza może mieć duży wpływ na działanie środka ochrony roślin, który będzie miał zastosowanie.

Steruje dyszą:

  • Przepustowość [a więc dawka]
  • Jakość dystrybucji
  • Spadek widma i zasięg
  • Dystrybucja nad celem
  • Zatrzymywanie kropli lub odbicie
  • Stopień znoszenia i opadania wiatru

Wszystkie te funkcje są uważane przez HARDI za zapewnienie, że ciecz natryskowa jest osadzana dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, w najbardziej skutecznej formie i nie jest marnowana.

Firma HARDI połączyła zarówno projekt, jak i wybór materiałów, aby wyprodukować szereg dysz, które odpowiadają szerokim wymaganiom zarówno upraw, jak i szerokiej gamy produktów agrochemicznych dostępnych obecnie. To była podstawa światowego sukcesu HARDI.

Ścisła współpraca między rolnikami, doradcami, firmami chemicznymi, niezależnymi organami regulacyjnymi i agronomami HARDI była podstawą tego stałego sukcesu.

nozzles-feature-01.jpg

Selektor dysz

Narzędzie do doboru dysz HARDI może pomóc w wyborze odpowiednich dysz do planowanej aplikacji. Wybierz żądaną objętość i prędkość jazdy i wybierz aktualne warunki wiatru.

Pobierz na urządzenia z systemem iOS

Pobierz na urządzenia z systemem Android

myhardi-mockup.jpg