AEON

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

4200 / 5200 l

Szerokość belki

24 - 39 m

Typy belek

DELTA FORCE, TWIN FORCE

AEON

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

4200 / 5200 l

Szerokość belki

24 - 39 m

Typy belek

DELTA FORCE, TWIN FORCE

Natychmiastowa kontrola rozpylania

Ciśnieniowa cyrkulacja środka w belce
AEON CENTURAline standardowo jest wyposażany w PrimeFlow, system ciśnieniowego przepływu płynów w belce, który gwarantuje błyskawiczne zalewanie i nie dopuszcza do powstawania osadów i zatykania się otworów. W momencie rozpoczęcia opryskiwania płyn został już rozprowadzony po całej belce pod żądanym ciśnieniem, aż do przewodów opryskowych. Po zatrzymaniu opryskiwania płyn nadal krąży w belce pod ciśnieniem czuwania.

Nawet podczas opryskiwania pod niskim ciśnieniem przewody opryskowe są całkowicie opróżniane (pozostaje w nich jedynie niewielka ilość), co oznacza oszczędność wody podczas czyszczenia.

aeon-product-page-electronics-primeflow.jpg
aeon-product-page-electronics-smartcom.jpg

SmartCom – Gotowy na przyszłość

Mózgiem AEON CENTURAline jest inteligentny system SmartCom, elektroniczny moduł sterowania zapewniający czułą i dokładną regulację przepływu cieczy, co daje w efekcie szybsze opryskiwanie przy dozowaniu większej objętości. Szybki procesor zapewnia najwyższą precyzję sterowania.

Krótki czas przestoju
SmartCom zapewnia szybką i łatwą diagnostykę realizowaną przez narzędzie serwisowe HARDI ServiceTool. Dzięki systemowi SmartLink do łączenia z modułem SmartCom nasz personel serwisowy może aktualizować oprogramowanie opryskiwacza, diagnozować usterki i dodawać funkcje za pomocą ServiceTool.

HARDI SmartCom 25-08-2020-min.jpg

Najnowocześniejsza łączność

AEON CENTURAline oferuje zupełnie nowy poziom integracji. Przygotowaliśmy SmartCom do łączenia się przez sieć z preferowanymi chmurami z myślą o przesyłaniu map terenowych i innych danych bezpośrednio do maszyny i z maszyny. AEON CENTURAline przygotowuje również maszynę do zdalnej diagnostyki, pozwalając nam niemal natychmiast przywrócić zdalnie jego funkcje.

Zawsze ISOBUS
SmartCom jest, rzecz jasna, całkowicie kompatybilny z ISOBUS, zapewniając proste połączenie typu Plug-and-Play z przeróżnymi markami i modelami ciągników i kontrolerów. Operator może używać inteligentnych funkcji, jak AutoNozzleControl i kierowanie pojazdem ComfortTrack, bezpośrednio z własnego terminalu ISOBUS, o ile jest to obsługiwane. Aby ułatwić złożoną obsługę opryskiwacza, sprawdzony uchwyt HARDI Grip i skrzynka SetBox są na wyposażeniu standardowym.

HC 9700 – najnowocześniejszy terminal

Terminal HC 9700 zbiera wszystkie ważne informacje na jednym ekranie, zapewniając podgląd całego zlecenia. Kolorowy ekran dotykowy HD 12.1" oferuje widok 2D i 3D, a także na podzielonym ekranie.

Transfer danych jest prosty i nieskomplikowany
Porty USB i przejściówka Wi-Fi zapewnia szybkie przesyłanie danych w celu uproszczenia procesu raportowania i rejestrowania danych roboczych. Dane można przenieść do innego oprogramowania do zarządzania gospodarstwem rolnym.

aeon-product-page-electronics-hc-9700.jpg
aeon-product-page-electronics-field-map.jpg

Możliwość pracy na telefonie lub tablecie

Mobilne urządzenie lub tablet umożliwiają prowadzenie kalibracji, diagnostyki, napełniania zbiornika i wielu innych czynności w ramach opryskiwania. Dzięki technologii XTEND można wyświetlić interfejs użytkownika w dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Android przy pomocy połączenia Wi-Fi.

Gotowy do map terenowych
Terminal HC 9700 oferuje możliwość importu/eksportu map działek w formacie ISOXML. Po ich wykonaniu funkcja AutoSectionControl pozwoli automatycznie wyłączać sekcje belki zgodnie z danymi mapy - dozując środki we właściwym miejscu we właściwym czasie. Pozwala to oszczędzać wydatki na środki chemiczne i dbać o środowisko.