COMMANDER

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Szerokość belki

18 - 36 m

Typy belek

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

COMMANDER

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Szerokość belki

18 - 36 m

Typy belek

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

Systemy zarządzania belki

AutoSlant, AutoHeight i AutoTerrain
Systemy HARDI AutoSlant, AutoHeight i AutoTerrain automatycznie kontrolują belke
Dzięki temu praca kierowcy jest znacznie łatwiejsza, a rezultatem będzie lepsza aplikacja. System jest znany z następujących funkcji:

 • Solidne i precyzyjne czujniki ultradźwiękowe
 • Możliwość wyboru między trybem gleby, uprawy lub hybrydowym
 • Zawór proporcjonalny do płynnych ruchów (AutoHeight, AutoTerrain)
 • Korekcja nachylenia, pochylenia i wysokości (AutoHeight, AutoTerrain)
 • Korekcja skosu i wysokości (AutoSlant)
 • AutoTerrain działa i reaguje zarówno na ruchy belki, jak i siły skręcające na belke. Pozwala to systemowi działać proaktywnie i reagować na przyczynę bardziej niż na objaw.
alpha-evo-booms-boom-management-systems.jpg

Belka TWIN FORCE

Najwyższa pojemność, niezależność od pogody i technologia aplikacji
Największym wyzwaniem jest czas ze względu na warunki pogodowe. Przejmijmy kontrolę. Dzięki systemowi HARDI TWIN powietrze pomoże Ci kontrolować wiatr. Kontrolujesz prędkość i kąt, dając ci możliwość pokrycia całej rośliny od góry do dołu.

Idealne rozwiązanie o dużej wydajnosci
Znoszenie oprysku z konwencjonalnego opryskiwacza może być tak silne, że operator musi się zatrzymać przed wykonaniem oprysku. Dzięki skutecznej kontroli dryfu operatorowi łatwiej jest spryskać całe pole.

W większości warunków rolnicy otrzymują co najmniej dwa razy więcej czasu na bezpieczne i wydajne opryskiwanie za pomocą opryskiwacza TWIN w porównaniu z opryskiwaniem konwencjonalnym.

Belka TWIN FORCE jest dostępna w rozmiarach od 18 do 36 m.

sprayer-components-twin-force-benefits.jpg

Do 100% większa wydajnosc
Czas to wszystko! Wyniki na następnej stronie pokazują, że wiosną 2015 r. Warunki wietrzne dla konwencjonalnego opryskiwania pozwoliłyby na 31 dni opryskiwania, a przy użyciu TWIN Force zyskałbyś ponad 45 dodatkowych dni na opryskiwanie. Jednocześnie można spryskać szybciej i skrócić czas napełniania od zmniejszenia zużycia wody.

Zwiększone możliwości orysku, mniejsze znoszenie, mniejsze zużycie środków chemicznych, dokładne pokrycie, szybsza prędkość oprysku skutkują poprawą ekonomiczności!

alpha-evo-booms-twin-force-angle.jpg

Zaoszczędź do 30% na chemikaliach
Wiele prób na przestrzeni lat wykazało lepszą skuteczność chemiczną przy użyciu TWIN.

Daje to możliwość dostosowania dawki chemicznej, a na niektórych rynkach widzimy do 30% zmniejszenie zużycia chemikaliów w gospodarstwie przez cały sezon.

 • Do 100% większa wydajnosc
 • Zaoszczędź do 30% na chemikaliach
 • Zmniejszone znoszenie
 • Lepsza penetracja upraw
 • Wzrost  ekonomi oprysków
 • Niższe zużycie wody
 • Szybsze prędkości oprysku
 • Ponad 30 lat doświadczenia

Belka TERRA FORCE

Belka HARDI TERRA FORCE oferuje najwyższą wytrzymałość, wydajność i wydajność dla konwencjonalnych belków. DynamicCenter lub AutoTerrain zabezpieczają stabilność belki we wszystkich warunkach i obsługują wysoką prędkość jazdy.

commander-booms-terra-force.jpg

Belka DELTA FORCE

Dzięki unikalnej konstrukcji opracowaliśmy wysięgnik zarówno szeroki w polu, jak i kompaktowy w transporcie dzięki 255 cm szerokości. Belka została opracowana z myślą o wysokich prędkościach jazdy i doskonałej kontroli pracy.

3-krotnie: 39/27/15 m, 36/27/15 m, 36/24/13 m, 33/25/15 m, 33/24/13 m, 32/25/15 m. 2-krotnie: 30/15 m, 28/14 m, 27/14 m, 24/12.

Z pięcioma ustawieniami wahadła masz możliwość dostosowania wahadła do ruchów opryskiwacza lub terenu.

Unikalny design
Wydajność, szybkość i jakość są kluczowymi słowami przy projektowaniu belki. W procesie rozwoju naszej następnej generacji boomu przeanalizowaliśmy i skoncentrowaliśmy się na optymalizacji tematu trzech obszarów.

Wynik - HARDI DELTA FORCE. Dzięki unikalnej konstrukcji, jesteśmy w stanie zaoferować duże belki polowe zdolne do jazdy z dużą prędkością przy zachowaniu optymalnej wydajności belki polowej. Jednocześnie DELTA FORCE ma tylko 255 cm szerokości w transporcie. Stosując wysokiej jakości szwedzką stal, udaje nam się zoptymalizować wagę i wytrzymałość, a tym samym stworzyć belkę o doskonałej konfiguracji, niskiej konserwacji i doskonałych osiągach.

commander-booms-delta-force.jpg

Belka DELTA

HARDI DELTA oferuje doskonałą wydajność i niezawodność. Wytrzymała trójwymiarowa struktura gwarantuje dobrą trwałość. DELTA jest dostępna w rozmiarze 18–24 metrów i jest wyjątkowo kompaktowa w transporcie i przechowywaniu.

Mechanizm zamka centralnego 
DELTA ma zintegrowany mechanizm blokujący, który wraz z trójwymiarową konstrukcją zapewnia bardzo sztywna belkę, zapewniając minimalne ruchy belki i bardzo dokładne zastosowanie.

Oderwanie
Bezkierunkowy, regulowany sprężynowy układ zabezpieczający chroni belkę przed uszkodzeniem.

Chronione uchwyty dysz
Uchwyty TRIPLET są dobrze chronione przez konstrukcję belki, zapewniając mniej awarii i zatrzymań na polu.

commander-booms-delta.jpg