COMMANDER

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Szerokość belki

18 - 36 m

Typy belek

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

COMMANDER

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

3300 / 4500 / 5500 / 7000 l

Szerokość belki

18 - 36 m

Typy belek

DELTA, DELTA FORCE, TERRA FORCE, TWIN FORCE

HC 6500

Kontroler zaprojektowany dla wygody i łatwej obsługi
HC 6500 został zaprojektowany przez HARDI i jest przeznaczony wyłącznie do opryskiwania. Komputery wielofunkcyjne często kompromitują się w szczegółach, ponieważ nie mają specyfiki, którą posiada specjalista w dziedzinie opryskiwaczy.

Im bardziej złożony jest produkt, tym łatwiej go użyć. Zdezorientowany operator nie może w pełni wykorzystać złożonego produktu. Wszystkie inteligentne funkcje HARDI mogą być obsługiwane z HC 6500.

AutoSlant, AutoHeight i AutoTerrain mogą być montowane razem z HC 6500 i działać niezależnie przez autonomiczne skrzynki sterujące.

commander-electronics-hc6500.jpg

Automatyczne mycie 

HC 9600 zarządza operacją, aby uzyskać maksymalny efekt czyszczenia z wody płuczącej. Maksymalnie sześć dysz płuczących zmniejsza stężenie resztkowe do bardzo niskiego poziomu, dzięki czemu po ponownym napełnieniu do następnego zadania oprysku nie ma ryzyka pozostawienia resztek chemi.

alpha-evo-electronics-autowash.jpg

Autonapełnianie

Uprość proces napełniania zbiornika dla operatora

  1. Rzeczywista zawartość zbiornika jest odczytywana na ekranie HC 9600
  2. Operator ustawia objętość napełnienia z kabiny ciągnika
  3. Operator przechodzi do obszaru roboczego, łączy wąż i uruchamia zadanie za pomocą FluidBox
  4. SmartValve zamyka się, gdy osiągnięta zostanie objętość napełnienia
alpha-evo-electronics-autofill.jpg

AutoMieszanie / Czujnik pozimou cieczy

Automatyczne mieszanie w celu zapewnienia maksymalnego mieszania zbiornika
Gdy zbiornik opróżnia się, komputer reguluje przepływ, aby zapobiec powstawaniu piany i minimalizuje pozostałości cieczy, gdy zbiornik jest pusty.
Podczas napełniania funkcja AutoAgitation zapewnia maksymalną szybkość napełniania.
Różne programy można wybrać dla optymalnego mieszania.
Ręczne sterowanie jest możliwe z FluidBox.
Autouzupełnianie to standardowa funkcja z funkcją Autouzupełnianie i / lub AutoWash.

Czujnik  Cieczy
TankGauge jest elektronicznym czujnikiem zawartości zbiornika, który jest standardem, gdy COMMANDER posiada funkcję AutoAgitation.

Poziom napełnienia jest mierzony i możliwy jest automatyczny odczyt zawartości zbiornika na ekranie. Można ustawić ostrzeżenie o niskiej zawartości zbiornika.

alpha-evo-electronics-autoagitation.jpg

Automatyczna kontrola sekcji 

Automatycznie otwieraj i zamykaj sekcje belki
Funkcja AutoSectionControl zarządza sekcjami podczas jazdy po rozpylonym obszarze, jak na uwrociach lub klinach lub wokół przeszkód, takich jak drzewa itp.

HC 9600 ma funkcję AutoSectionControl jako standardową funkcję i wymaga jedynie podłączenia do odbiornika GPS. Podczas rozpylania, AutoSectionControl automatycznie rejestruje rozpylany obszar. W typowej sytuacji, w której najpierw opryskiwany jest poprzeczniak, AutoSectionControl automatycznie zamknie teraz sekcje, jeśli operator przejdzie nad opryskiwanym obszarem.

alpha-evo-electronics-autosectioncontrol.jpg

PrimeFlow

PrimeFlow jest systemem opartym na ciśnieniu do cyrkulacji cieczy do dysz przed rozpoczęciem natryskiwania. Zapobiega sedymentacji i umożliwia płukanie linii wysięgnika bez natryskiwania na ziemię.

Dysze na sekcję belki można dowolnie konfigurować, aby dokładnie odpowiadały praktyce rolniczej. W razie potrzeby sekcje można przeprogramować na późniejszym etapie.

Elementy sterujące znajdują się przy dyszy, a to jest idealne do najbardziej efektywnego wykorzystania wody Zbiornika na czysta wode podczas czyszczenia opryskiwacza na polu.

alpha-evo-electronics-primeflow.jpg

BoomPrime

Opcjonalny BoomPrime to niskociśnieniowy system cyrkulacji dla belek DELTA. Ciecz rozpylająca może krążyć w dyszach przed rozpoczęciem natryskiwania. Zapobiega sedymentacji i umożliwia płukanie belki bez natryskiwania na ziemię.

Po zamknięciu zaworów rozdzielczych nadal będzie płynąć przez rury belki. Zawór ciśnieniowy przed sekcjami belki zapewnia, że ciśnienie w sekcjach nie będzie wyższe niż 0,7 bara, więc zawory bez kroplówek nie otworzą się.

Jest to znacznie prostszy i mniej wrażliwy system w porównaniu z systemem próżniowym. Wycieki w systemie próżniowym są trudne do zlokalizowania i nawet najmniejszy przeciek spowoduje problemy.

commander-electronics-boomprime.jpg

HC 8600 / HC 9600

Dotknij przyszłości ”dzięki zintegrowanej elektronice - HC 8600 / HC 9600 Wszystkie główne funkcje rozpylania są na wyciągnięcie ręki. Wielofunkcyjny joystick w połączeniu z ekranem dotykowym 12,1 ”zapewnia użytkownikowi HC 9600 najwyższy dostępny poziom wydajności.

Kontroler HC 9600/HC 8600 zapewnia plantatorom potężne i w pełni funkcjonalne narzędzie do precyzyjnego rolnictwa. Funkcje obejmują prowadzenie, rejestrowanie danych, raporty aplikacji, opryskiwanie sterowane GPS, automatyczne sterowanie i wiele więcej!

Kompatybilność z ISOBUS
HC 8600 / HC 9600 oferuje kompatybilność ze standardem ISO 11783 (ISOBUS) Universal Terminal Standard. Zatem HC 8600 / HC 9600 może również działać jako HC 6500.

Pełna integracja wszystkich ważnych informacji na jednym ekranie roboczym jest ważnym kryterium. Na ekranie roboczym HC 8600 / HC 9600 kierowca może obsługiwać GeoSteer, AutoTerrain / AutoHeight / AutoSlant, AutoSection- Control, a także prowadzić i dozować.

Intuicyjne ekrany dotykowe
Ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, 8,4 / 12,1 cala, wyposażony jest w intuicyjne narzędzia i mapowanie w czasie rzeczywistym, w tym integrację map odmian, dzięki czemu można wyświetlać wyniki plonów odmian roślin w czasie rzeczywistym.

HARDI ISOBUS
HARDI NAVIGATOR, COMMANDER, ALPHA evo i SARITOR mogą być obsługiwane przez wirtualny terminal ISOBUS. Klient może zamówić inteligentny opryskiwacz HARDI i korzystać z inteligentnych funkcji, takich jak AutoWash i PrimeFlow bezpośrednio z własnego terminalu ISOBUS.

alpha-evo-electronics-hc-9600.jpg