NAVIGATOR

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

3000 / 4000 / 5000 / 6000 l

Szerokość belki

18 - 39 m

Typy belek

DELTA, DELTA FORCE, EAGLE

NAVIGATOR

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

3000 / 4000 / 5000 / 6000 l

Szerokość belki

18 - 39 m

Typy belek

DELTA, DELTA FORCE, EAGLE

HC 5500

Sterownik HARDI HC 5500 jest wyborem, w którym pożądane jest sterowanie IntelliTrack i zaawansowane narzędzia rolnicze. Może również automatyzować funkcje, takie jak znacznik piany. Ponadto operator jest natychmiast informowany o stanie pracy i ostrzegany, gdy istotne parametry, takie jak ciśnienie, prędkość itp., Nie są prawidłowe.

Jest to zaawansowany system rolniczy, gotowy do 98 rejestrów i możliwość podłączenia do mapy aplikacji specyficznej dla danego miejsca lub czujnika zdalnego, a także drukarki 12 V.

navigator-electronics-hc5500.jpg

HC 6500

Kontroler zaprojektowany dla wygody i łatwej obsługi
HC 6500 został zaprojektowany przez HARDI i jest przeznaczony wyłącznie do opryskiwania. Komputery wielofunkcyjne często kompromitują się w szczegółach, ponieważ nie mają specyfiki, którą posiada specjalista w dziedzinie opryskiwaczy.

Im bardziej złożony jest produkt, tym łatwiej go użyć. Zdezorientowany operator nie może w pełni wykorzystać złożonego produktu. Wszystkie inteligentne funkcje HARDI mogą być obsługiwane z HC 6500.

AutoSlant, AutoHeight i AutoTerrain mogą być montowane razem z HC 6500 i działać niezależnie przez autonomiczne skrzynki sterujące.

commander-electronics-hc6500.jpg

HC 8600 / HC 9600

Dotknij przyszłości ”dzięki zintegrowanej elektronice - HC 8600 / HC 9600 Wszystkie główne funkcje rozpylania są na wyciągnięcie ręki. Wielofunkcyjny joystick w połączeniu z ekranem dotykowym 12,1 ”zapewnia użytkownikowi HC 9600 najwyższy dostępny poziom wydajności.

Kontroler HC 9600/HC 8600 zapewnia plantatorom potężne i w pełni funkcjonalne narzędzie do precyzyjnego rolnictwa. Funkcje obejmują prowadzenie, rejestrowanie danych, raporty aplikacji, opryskiwanie sterowane GPS, automatyczne sterowanie i wiele więcej!

Kompatybilność z ISOBUS
HC 8600 / HC 9600 oferuje kompatybilność ze standardem ISO 11783 (ISOBUS) Universal Terminal Standard. Zatem HC 8600 / HC 9600 może również działać jako HC 6500.

Pełna integracja wszystkich ważnych informacji na jednym ekranie roboczym jest ważnym kryterium. Na ekranie roboczym HC 8600 / HC 9600 kierowca może obsługiwać GeoSteer, AutoTerrain / AutoHeight / AutoSlant, AutoSection- Control, a także prowadzić i dozować.

Intuicyjne ekrany dotykowe
Ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości, 8,4 / 12,1 cala, wyposażony jest w intuicyjne narzędzia i mapowanie w czasie rzeczywistym, w tym integrację map odmian, dzięki czemu można wyświetlać wyniki plonów odmian roślin w czasie rzeczywistym.

alpha-evo-electronics-hc-9600.jpg

Automatyczna kontrola sekcji 

AutoSectionControl (ASC) to w pełni automatyczny system, który otwiera i zamyka sekcje belki, jeśli to konieczne. ASC zarządza sekcjami podczas jazdy po opryskanym obszarze, jak na uwrociach lub klinach lub wokół przeszkód, takich jak drzewa itp.

HC 9600 ma funkcję AutoSectionControl jako standardową funkcję i wymaga jedynie podłączenia do odbiornika GPS. Podczas rozpylania, AutoSectionControl automatycznie rejestruje rozpylany obszar. W typowej sytuacji, w której najpierw opryskiwany jest poprzeczniak, AutoSectionControl automatycznie zamknie teraz sekcje, jeśli operator przejdzie nad opryskiwanym obszarem.

alpha-evo-electronics-autosectioncontrol.jpg

HARDI ISOBUS

HARDI NAVIGATOR, COMMANDER, ALPHA evo i SARITOR mogą być obsługiwane przez wirtualny terminal ISOBUS. Klient może zamówić inteligentny opryskiwacz HARDI i korzystać z inteligentnych funkcji, takich jak AutoWash i PrimeFlow bezpośrednio z własnego terminalu ISOBUS.

commander-electrnics-hardi-isobus.jpg