RANGER

Rodzaj

Przyczepiane

Pojemność zbiornika

2500 l

Szerokość belki

12 - 24 m

Typy belek

EAGLE, PRO, VPZ

RANGER

Rodzaj

Trailed

Pojemność zbiornika

2500 l

Szerokość belki

12 - 24 m

Typy belek

EAGLE, PRO, VPZ

Pompa

Aby sprostać wymaganiom większych opryskiwaczy i poprawić żywotność, HARDI oferuje pompę 464. Zmniejszono spadek ciśnienia dzięki poprawie przepływu w szczytach membrany. Aby ułatwić obsługę, mamy zintegrowane haki do podnoszenia, przesuwające dwa punkty smarowania do przodu, co ułatwia smarowanie przedniej i tylnej części pompy. Odlewany pierścień wsporczy stożka został również przeprojektowany, aby poprawić żywotność mechaniczną. Najbardziej widoczną zmianą są nowe pokrywy zaprojektowane w celu ochrony pompy przed błotem i wodą dostającą się do systemu.

  • Samozasysająca
  • Potrafi pracować na sucho bez uszkodzeń
  • Łatwy w obsłudze
  • Smarowany mimośród
alpha-evo-workzone-pump.jpg

Kolektor

Wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do obsługi opryskiwacza podczas napełniania lub czyszczenia zostały wbudowane w centralnie umieszczony system rozdzielacza.

Logiczna pozycja kolorowych uchwytów wraz z łatwymi do odczytania kolorowymi ikonami sprawia, że system jest bardzo łatwy do zrozumienia i obsługi.

Skraca to znacznie czas rozruchu i pracy opryskiwacza i zmniejsza ryzyko błędów operatora.

ranger-workzone-manifold.jpg

Filtr ssący

RANGER ma opcjonalny filtr ssący. Unikalne okucia HARDI S sprawiają, że obsługa i konserwacja są szybkie i łatwe.

ranger-workzone-suction-filter.jpg

CycloneFilter

HARDI CycloneFilter to unikalny samoczyszczący filtr ciśnieniowy wykorzystujący szybki cyklon do dodatkowego czyszczenia. Działanie cyklonu znacznie zwiększa wydajność czyszczenia filtra.

Unikalne działanie cyklonu znacznie poprawia działanie samoczyszczące
Cyklon utworzony wewnątrz filtra zwiększa prędkość cieczy na ekranie filtra, zwiększając w ten sposób skuteczność działania samooczyszczającego. Filtr jest umieszczony tak, aby uniknąć wycieku podczas kontroli.

alpha-evo-workzone-cyclone.jpg

EVC

EVC z redukcją ciśnienia i stałym ciśnieniem
EVC to system modułowy z dodatnim zaworem silnika napędowego dla każdej sekcji. Trwałe silniki zapewniają długą żywotność przy niskich kosztach utrzymania.

Gdy sekcja jest wyłączona, ciśnienie w linii do dysz zostaje zmniejszone. Powoduje to natychmiastowe wyłączenie dysz.

EVC ma system stałego ciśnienia
System ten zapewnia stałe ciśnienie rozpylania podczas otwierania lub zamykania sekcji.

ranger-workzone-evc.jpg

Kontrola ciśnienia

Wysoka pojemność
System regulacji ciśnienia opiera się na zaworze obejściowym o dużej wydajności.

Brak wewnętrznych osadów
Przewód odpowietrzający w zaworze zapewnia stałe płukanie, aby zapobiec gromadzeniu się pozostałości w zaworze. Minimalizuje to ryzyko zanieczyszczenia podczas zmiany pestycydów.

Może być obsługiwany ręcznie bez zasilania elektrycznego
​​​​​​​
Funkcja „zakończenia zadania”, jeśli wystąpi problem z bramką.

ranger-workzone-pressure-control.jpg

TurboFiller

HARDI TurboFiller został opracowany do użycia dużych ilości proszków i płynów. Jego duża pojemność jest uzyskiwana dzięki kombinacji wysokiego podciśnienia i rotacji cieczy wytwarzanej przez TurboDeflector wewnątrz leja.

Duża pojemność mieszania
Ciecz o wysokim ciśnieniu jest używana do wytworzenia silnego obrotu cieczy wewnątrz zbiornika. Ten ruch daje efekt, że każdy proszek lub płynne substancje chemiczne są mieszane, zanim zostaną zassane do opryskiwacza. Najwyższą wydajność osiąga się, gdy TurboFiller jest w połowie wypełniony wodą.

Optymalna wysokość napełniania
Sprężynowy wspornik z blokadą transportową ułatwia zmianę z pola na pozycję napełniania. Pozycja napełniania wynosi około 95 cm od podłoża.